Firma INGO Sp. z o.o. od 1999 roku oferuje swoim klientom kompleksową obsługę związaną z poligrafią i marketingiem. INGO projektuje i drukuje wszelkiego typu materiały marketingowe, takie jak ulotki, gazetki, plakaty i wszystko co jest niezbędne przy Państwa akcjach promocyjnych. Począwszy od projektu wykonanego we włsnym studio, wszystkie materiały reklamowe są drukowane i kolportowane przez INGO na terenie regionów:

- warmińsko-mazurskie,
- podlaskie,
- mazowieckie. 

Dzięki centrali w Olsztynie i oddziałom w Kętrzynie, Ciechanowie i Siedlcach, bez problemu wszystkie akcje kolportażu odbywają się błyskawicznie i z dużą skutecznością, o czym świadczą kontrole kolportażu przeprowadzane wspólnie z klientami.  INGO Sp. z o.o. posiada własne zaplecze logistyczne, powierzchnie magazynowe i flotę transportową.

     
     
           
 

Oferujemy kompleksową usługę projektowania materiałów reklamowych. Bez względu na to, czy jest to ulotka czy skomplikowana gazetka - nasi graficy z chęcią i oddaniem zaprojektują dla Ciebie odpowiednie materiały i sprawią, że będą one niepowtarzalne i z pewnością zwrócą uwagę Państwa potencjalnych klientów.

Nasze dziesięcioletnie doświadczenie w branży poligrafii reklamowej pracuje na Twój sukces!

Po przygotowaniu projektu z przyjemnością zajmiemy się również jego drukiem. Oszczędzasz tym samym czas i pieniądze.

Współpracujemy z najlepszymi drukarniami i przykładamy wielką wagę do jakości finalnego produktu. Nasi specjaliści od druku nieustannie kontrolują zgodność materiałów z najwyższymi standardami.

Cały projekt doprowadzimy dla Ciebie do końca zajmując się kolportażem zamówionych materiałów.

Posiadamy własną powierzchnię magazynową, zaplecze logistyczne oraz flotę transportową.

Państwa materiały marketingowe możemy dystrybuować na terenie województw warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i mazowieckiego.

     

Mapa strony:

Oferta - Realizacje - Kontakt - Zamówienia